polecane

Rozkoszne wina

Szukasz doskonałego wina, nie tylko na spokojne wieczory?

Koniecznie wypróbuj linię pochodzącą wprost ze słonecznych Moraw. Znajdziesz tu wina wytrawne - białe i czerwone - wielokrotnie wyróżnione na międzynarodowych i krajowych targach…

Odwiedzin: 11355

Wina z winnicy Habánské Sklepy są wyjątkowe głównie za sprawą unikalnych gruntów i klimatu posiadłości winiarskich, żyznych, luźnych warstw wierzchniej gleby, pagórkowatego krajobrazu i obfitych deszczów.


Chateau Bzenec jest posiadłością położoną w centrum winnic w pobliżu miejscowości Bzenec. Dokładnie są to winnice słowackiego subregionu winiarskiego gdzie winogrona mają doskonałe warunki do dojrzewania.Vino Mikulov jest producentem najbardziej znanych marek w Czechach. W ofercie znajdują się wina stołowe, jakościowe i rocznikowe produkowane z odmian rosnących na stokach wzgórz Moraw południowych. Jest to jeden z największych producentów win w tej części Europy wschodniej.Kolekcja wyjątkowych win z Winnicy Pavlov, położonej pośród wzgórz Pálava, składa się w całości z wysokiej jakości białych win charakteryzujących się unikalnymi cechami, które są dumą prestiżowych restauracji na całym świecie.Producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov jest sponsorem otwarcia portalu erotyzm-oczami-kobiet.

KP


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.